ERZ-E07B511CS
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-E07B511CS
  • 1
Diameter : 9 mm
Voltage Rating AC : 320 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 2.5 kA
Surge Energy Rating : 70 J
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 845 V
Series : ERZ-E
Varistor Voltage : 510 VDC
Voltage Rating DC : 410 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 210 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors ERZ-E 7mm 510V Bulk ZNR Surge Absorber