ERZ-E11B221CS
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-E11B221CS
  • 1
Diameter : 13 mm
Voltage Rating AC : 140 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 6 kA
Surge Energy Rating : 78 J
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 360 V
Series : ERZ-E
Varistor Voltage : 220 VDC
Voltage Rating DC : 180 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 660 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors ERZ-E 11mm 220V Bulk ZNR Surge Absorber