BLF2425M9LS30J
Category : Discrete Semiconductor Products Transistors FETs, MOSFETs RF FETs, MOSFETs
Product Status : Active
Mounting Type : Chassis Mount
Voltage - Rated : 65 V
Package : Tape & Reel (TR)
Series : -
Noise Figure : -
Supplier Device Package : CDFM2
Voltage - Test : 32 V
Mfr : Ampleon USA Inc.
Frequency : 2.45GHz
Gain : 18.5dB
Package / Case : SOT-1135B
Current - Test : 20 mA
Power - Output : 30W
Technology : LDMOS
Current Rating (Amps) : -
Base Product Number : BLF2425
Description : RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT1135B
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Contact Now
RF Mosfet 32 V 20 mA 2.45GHz 18.5dB 30W CDFM2