ERZ-E05F271
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-E05F271
  • 1
Diameter : 7 mm
Voltage Rating AC : 175 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 1.2 kA
Surge Energy Rating : 18 J
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 455 V
Series : ERZ-E
Varistor Voltage : 270 VDC
Voltage Rating DC : 225 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 150 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors ERZ-E 5mm 270V T&R ZNR Surge Absorber